جعبه مقوایی

جعبه (بالشتی)

جعبه (بالشتی)

جعبه های بالشتی راه حل بسته بندی متنوعی برای هر محصولی است که احتمالاً می توانید به آن فکر کنید. از اقلام هدیه گرفته تا محصولات خرده فروشی و محصولات غذایی، آن ها به طور موثر و مناسب برای همه کار می کنند.

جعبه اختصاصی

جعبه اختصاصی

بایک جعبه مقوایی چاپ شده سفارشی برای محصولات خود، می‌توانید بسته بندی خود را متناسب با نام تجاری خود سفارشی کنید.

 

جعبه مقوایی

جعبه مقوایی

یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های کارتن مقوایی قابل بازیافت ‌بودن آنها و همچنین سازگاری‎شان با محیط زیست است. همین امر نیز باعث محبوبیت آنها در صنعت بسته بندی شده است.

 

جعبه  دارویی  و آرایشی  بهداشتی

جعبه دارویی و آرایشی بهداشتی

جعبه بسته بندی آرایشی، بهداشتی و دارویی همانند بسته بندی مواد غذایی، دارای حساسیت بسیار زیادی از لحاظ رعایت اصول بهداشتی و حفاظتی است.بسته بندی های آرایشی، بهداشتی و دارویی باید به گونه ای باشند که از محصول محفاظت کنند.

جعبه صنعتی و بازرگانی

جعبه صنعتی و بازرگانی

جعبه صنعتی بازرگانی بیشتر برای  کالاهایی که حساسیت بالایی دارند و صنایعی مانند خودرو سازی،صنعت فناوری،تولید کنندگان ماشین آلات و سایر مواردی که میخواهند از محصول در برابر رطوبت و آسیب محافظت کنند استفاده می شود.

جعبه پنجره ای (طلقی)

جعبه پنجره ای (طلقی)

جعبه‌های پنجره ای بخشی از محصول را به نمایش میگذارند که بسیار وسوسه‌انگیز است و میتواند نظر مشتری را به راحتی جلب کند. در واقع، جعبه‌های پنجره‌ای با طرح و شکل خود به مشتری میگویند که قرار است چه محصولی را خریداری کنند.

کارتن تاشو

کارتن تاشو

 کارتن‌های تاشو، جعبه‌های هستند که از مقوای تک لایه یا مقوای راه راه ساخته می‌شوند و با استفاده از دستگاه مخصوصی تولید می‌شوند. کارتن های تاشو به صورت تخت تولید و برای مصرف کننده ارسال می شوند.