محصولات

جعبه (بالشتی)

جعبه (بالشتی)

جعبه های بالشتی راه حل بسته بندی متنوعی برای هر محصولی است که احتمالاً می توانید به آن فکر کنید. از اقلام هدیه گرفته تا محصولات خرده فروشی و محصولات غذایی، آن ها به طور موثر و مناسب برای همه کار می کنند.

جعبه اختصاصی

جعبه اختصاصی

بایک جعبه مقوایی چاپ شده سفارشی برای محصولات خود، می‌توانید بسته بندی خود را متناسب با نام تجاری خود سفارشی کنید.

 

جعبه مقوایی

جعبه مقوایی

یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های کارتن مقوایی قابل بازیافت ‌بودن آنها و همچنین سازگاری‎شان با محیط زیست است. همین امر نیز باعث محبوبیت آنها در صنعت بسته بندی شده است.

 

کارتن  لمینتی

کارتن لمینتی

جعبه لمینتی به جعبه هایی گفته می شود که حاصل فرآیند چاپ افست به همراه فرآیند لمینت میباشند. چاپ افست + فرآیند لمینت این امکان را به جعبه بسته بندی می دهد تا خود همانند یک استند تبلیغاتی عمل نماید و نیازی به نیروی انسانی برای تبلیغات نداشته باشد.

 

 

جعبه  دارویی  و آرایشی  بهداشتی

جعبه دارویی و آرایشی بهداشتی

جعبه بسته بندی آرایشی، بهداشتی و دارویی همانند بسته بندی مواد غذایی، دارای حساسیت بسیار زیادی از لحاظ رعایت اصول بهداشتی و حفاظتی است.بسته بندی های آرایشی، بهداشتی و دارویی باید به گونه ای باشند که از محصول محفاظت کنند.

جعبه صنعتی و بازرگانی

جعبه صنعتی و بازرگانی

جعبه صنعتی بازرگانی بیشتر برای  کالاهایی که حساسیت بالایی دارند و صنایعی مانند خودرو سازی،صنعت فناوری،تولید کنندگان ماشین آلات و سایر مواردی که میخواهند از محصول در برابر رطوبت و آسیب محافظت کنند استفاده می شود.

جعبه پنجره ای (طلقی)

جعبه پنجره ای (طلقی)

جعبه‌های پنجره ای بخشی از محصول را به نمایش میگذارند که بسیار وسوسه‌انگیز است و میتواند نظر مشتری را به راحتی جلب کند. در واقع، جعبه‌های پنجره‌ای با طرح و شکل خود به مشتری میگویند که قرار است چه محصولی را خریداری کنند.

کارتن تاشو

کارتن تاشو

 کارتن‌های تاشو، جعبه‌های هستند که از مقوای تک لایه یا مقوای راه راه ساخته می‌شوند و با استفاده از دستگاه مخصوصی تولید می‌شوند. کارتن های تاشو به صورت تخت تولید و برای مصرف کننده ارسال می شوند.

هاردباکس صنعتی

هاردباکس صنعتی

کسب و کارهای مختلف می توانند بر اساس نیاز خود از این جعبه سخت استفاده کنند اما سفارش اولیه این جعبه بر اساس کاربرد صنعتی بوده است.

 

هارد باکس

هارد باکس

جعبه ی سخت hardbox ترکیبی از مقوای سخت و روکشی از جنس کاغذ، چرم یا سایر تزئینات است که حس لوکس بودن و حفاظت تمام عیار را به محصول می دهد. هاردباکس، از نظر ظاهری بسیار جذاب بوده و از لحاظ ساختار، حسی از اعتبار، تجمل و ظرافت را به شما منتقل می کند.

 

لیبل متالایز

لیبل متالایز

 لیبل متالایز از جنس pvc ضد آب ساخته شده اند سطحی بسیار خاص و مانند فلز دارند.

لیبل

لیبل

برچسب‌ها در موارد گوناگونی کاربرد دارند و به نوعی با زندگی ما آمیخته شده‌اند. از برچسب در صنایعی همچون پتروشیمی، مواد غذایی، نوشیدنی، پوشاک، حمل و نقل، لپ‌تاپ، تبلت و تلفن همراه استفاده می‌شود.

لیبل تبلیغاتی

لیبل تبلیغاتی

یکی از مهم ترین و پر کاربرد ترین ابزارهای تبلیغاتی چاپ لیبل می باشد،برچسب و لیبل تبلیغاتی بیشتر جهت تبلیغات بر روی بسته بندی، بر روی محصولات چسبانده می شوند.

لیبل خرد شوند

لیبل خرد شوند

برچسب خردشونده که در برخی موارد به آن لیبل امنیتی ، لیبل اموال و یا منهدم شونده نیز گفته می شود جهت اموال گردانی در سازمانها و شرکتها و یا کاربرد های امنیتی که نیاز است در صورت برداشتن لیبل ، لیبل مخدوش شود استفاده می شود.