درباره ما

به وب سایت چاپ صوفی خوش آمدید

چاپ صوفی از سال 1375 با کادر متخصص و مجرب در صنعت چاپ و تبلیغات فعالیت خود را با شعار "نوآوری، کیفیت، سرعت" خدمات چاپی خود را در سطحی متمایز آغاز نمود.

کلیه کارهای چاپی شامل بر چاپ افست، چاپ دیجیتال،چاپ بنر،چاپ صنعتی.

واحد چاپ افست: چاپ جعبه بر روی انواع مقوا ، چاپ و تولید کارتن، چاپ ست اداری،چاپ سربرگ، چاپ کاتالوگ،چاپ بروشور،چاپ پاکت نامه(در ابعاد مختلف)،چاپ لیبل، چاپ کارت ویزیت(فوری و اختصاصی)،چاپ pvc، چاپ فاکتور،چاپ قبض، چاپ و تولید ساک دستی،چاپ یادداشت،چاپ تراکت،چاپ برچسب ضدجعل،چاپ واترمارک،چاپ با مرکبهای انحصاری.

واحد چاپ دیجیتال: کلیه امور چاپ افست در تیراژ کمتر از پانصد عدد در کمتر از شش ساعت به مشتریان تحویل داده می شود.

واحد مشاوره چاپ و بسته بندی:کلیه امور تبلیغی در صنعت چاپ و بسته بندی اجناس از صفر تا صد را به مشاوران ما بسپارید.

واحد آتلیه و عکاسی چاپ صوفی همراه شما در نمایشگاههای بین المللی می باشد

خدمات چاپ صوفی باتوجه به سیاستگذاری موسسین این شرکت بر این باور است که هر مشتری یک طرح خاص داشته باشد و در این صورت هیچگونه نمونه کار چاپی به مشتری دیگر نمیدهد.

لذا چاپ صوفی برای احترام به مشتریان جدید تنها نمونه رنگ ، مواد اولیه و نمونه جنس مصرفی را معرفی می نماید.

اعتقاد گروه چاپ صوفی شعار برنده برنده می باشد.

واحد چاپ:

واحد چاپ صوفی بعنوان پشتیبان و ضامن کیفیت محصول و خدمات وظیفه مهمی بر عهده دارد. این مجتمع چاپی مجهز به آخرین و پیشرفته ترین تکنولوژی، لیتوگرافی، چاپخانه ای،صحافی،لمینت و دستگاههای بسته بندی و همچنین کلیه خدمات پس از چاپ که به کار شما جلوه های چاپی می دهد می باشد.

واحد خدمات پیش از چاپ –واحد خدمات چاپ افست-واحد خدمات چاپ عریض-واحد خدمات چاپ دیجیتال-واحد خدمات چاپ و بسته بندی – واحد خدمات پس از چاپ

واحد گرافیک چاپ صوفی

آتلیه طراحی چاپ صوفی با اختیار داشتن طراحان جوان و تحصیل کرده با شعار "نوآوری ، کلید برتری است"  و استفاده از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری روز دنیا با پشتیبانی پیشرفته ترین دستگاههای چاپی و بسته بندی آثاری با کیفیت ارائه نموده، آتلیه چاپ صوفی قادر به ارائه خدمات مختلف گرافیکی از قبیل لوگو و آرم ، پوستر ،کاتالوگ، دفترچه ،اوراق اداری، نشریه و مجله و... بوده و شامل گروههای تخصصی چاپ می باشد.

واحد طراحی چاپ و مشاوره صنعتی:

رقابت در دنیای تجارت آشنایی با تولید کنندگان آگاهی از موقعیت خود در بازار مصرف میل به بازاریابی و گسترش فعالیت تجاری از جمله مواردی می باشد که شرکت در نمایشگاهها را امری اجتناب ناپذیر می سازد.

گروه چاپ صوفی با در نظر گرفتن عناصر طراحی و صنعتی و با استفاده از عناصر  مشترک ارتباط تصویری در هارمونی رنگ و فرم و با توجه به سلیقه و هزینه مشتریان کلیه مراحل طراحی چاپ تا اجرای سفارشات شما را طی زمانبندی منظم برعهده می گیرد. طراحی پوستری از محصول ،ساخت ماکت مدل و شناساندن محصولات جدید.

چاپ صوفی مجهز به تکنولوژی روز دنیا و با شعار (برتری ، رمز پایداری) با توجه به واحدهای مختلف خدمات چاپی و در راستای مشتری مداری افتخار همکاری با شرکتها و سازمانهای بزرگ دولتی و خصوصی را دارد.