چاپ و تولید جعبه لمینتی

لیست قیمت

1400/01/17
756
0
چاپ جعبه لمینتی بر روی سینکل وانواع ورق لمینت بر روی کارتن 3لا و 5لا

چاپ جعبه لمینتی یکی دیگر از انواع چاپ جعبه به شمار می آید. اگر بخواهیم مقوله چاپ کارتن و چاپ جعبه ها را از هم تفکیک کنیم و نخواهیم آنها را به یک صورت در مقوله بسته بندی جای دهیم، باید بگوییم که در زمینه کارتن و جعبه، نمیتوان بخش لمینتی را تفکیک کرد. اغلب افراد به دنبال واژه چاپ کارتن لمینتی یا جعبه لمینتی یا ساخت جعبه لمینتی یا واژه هایی با چنین مفهومی، می گردند، که در آخر هدف یکی هست.

مرحله اول ساخت جعبه لمینتی

ورق های خود لمینیت را در اندازه صحیح خریداری کنید. ورق های لمینیت در اکثر فروشگاه های لوازم اداری در اندازه های مختلف یافت می شوند. ورق ها باید متناسب با کل ناحیه مقوایی باشد که می خواهید بپوشانید.

مرحله دوم ساخت جعبه لمینتی

مقوا را بین دو ورق پلاستیکی قرار دهید. یکی از این دو ورق دارای پشتی چسبی است.

مرحله سوم ساخت جعبه لمینتی

قسمت پشتی لایه چسب ورقه ورقه را جدا کنید. سمت چسب را به سمت پایین صاف کنید. دو ورق را تراز کنید تا به راحتی روی مقوا قرار بگیرند. چند ثانیه ورق ها را محکم به هم فشار دهید تا محکم نگه داشته شود.

نکات مهم در ساخت جعبه لمینتی

هنگامی که مقوا ضد آب شد ، می توان آن را نقاشی یا تزئین کرد. رنگ روکش معمولاً فقط به رنگ های سفید ، خاکستری یا مشکی موجود است. پس از خشک شدن مقوا ، از یک رنگ اکریلیک رنگارنگ برای تزئین آن استفاده کنید. با این مقوای لمینتی می توانید جعبه لمینتی تولید کنید.

اشتراک گذاری

نظرات