لیبل

چاپ لیبل شیشه ای

چاپ لیبل شیشه ای

لیبل و برچسب شیشه ای یا به اصطلاح ترنسپرنت یکی از پرطرفدارترین انواع لیبل می باشد ، اين لیبل ها بي رنگ بوده و از هر دو طرف، نوشته هاي چاپ روي آن مشخص است.چاپ صوفی این نوع لیبل  را با روکش یووی خاصیت ضد آب و مقاومت برابر خش وتا 5 رنگ چاپ می نماید.

برچسب لیبل پی وی سی

برچسب لیبل پی وی سی

لیبل پی وی سی(PVC)  یکی از با کیفیت ترین و بادوام ترین برچسب ها می باشد. برچسب های پي وی سی ار جنس پلاستیک هستند و دارای مقاومت بالایی در برابر گرما، عوامل محیطی و كشيدگی و غیر قابل پاره شدن می باشند.چاپ صوفی آماده تولید و چاپ درخواست شماست.

برچسب لیبل متال

برچسب لیبل متال

لیبل متال برچسبی است که از نوعي آلياژ فلز ساخته شده است و به رنگ نقره ای می باشند و مقاومت زيادي دارند و همچنين ضد خش بوده و در مقابل حرارت و شوينده هاي قوي مقاوم مي باشند . بيشترين مصرف اين ليبل ها در لوازم خانگی و لوازم خودرو مي باشد.

برچسب لیبل خورد شونده

برچسب لیبل خورد شونده

برچسب خورد شونده یا برچسب گچي انواع متفاوتی دارد و بعد از چسباندن به محصول قابل كندن نيستند و در صورت سعی در کندن این نوع ، لیبل ها خرد می شوند. گروه چاپ صوفی برچسب خوردشونده را بصورت اختصاصی چاپ و تولید می نماید.

چاپ برچسب لیبل گارانتی

چاپ برچسب لیبل گارانتی

لیبل گارانتی یکی از پرکاربرد ترین انواع پشت چسبدار می باشد، چاپ لیبل گارانتی می تواند از محصولات : وید، خورد شونده، شبرنگی یا هولوگرام باشد یا حتی چسبدار کاغذی باشد. چاپ صوفی  برچسب گارانتی در انواع سایز ها و ابعاد و روکش  را عرضه می نماید.

چاپ برچسب لیبل تبلیغاتی

چاپ برچسب لیبل تبلیغاتی

یکی از مهم ترین و پر کاربرد ترین ابزارهای تبلیغاتی چاپ لیبل می باشد،برچسب و لیبل تبلیغاتی بیشتر جهت تبلیغات بر روی بسته بندی، بر روی محصولات چسبانده می شوند. چاپ صوفی بصورت اختصاصی برچسب لیبل تبلیغاتی را تولید می نماید.