لیبل

برچسب لیبل خورد شونده

برچسب لیبل خورد شونده

برچسب خورد شونده یا برچسب گچي انواع متفاوتی دارد و بعد از چسباندن به محصول قابل كندن نيستند و در صورت سعی در کندن این نوع ، لیبل ها خرد می شوند. گروه چاپ صوفی برچسب خوردشونده را بصورت اختصاصی چاپ و تولید می نماید.

چاپ برچسب لیبل گارانتی

چاپ برچسب لیبل گارانتی

لیبل گارانتی یکی از پرکاربرد ترین انواع پشت چسبدار می باشد، چاپ لیبل گارانتی می تواند از محصولات : وید، خورد شونده، شبرنگی یا هولوگرام باشد یا حتی چسبدار کاغذی باشد. چاپ صوفی  برچسب گارانتی در انواع سایز ها و ابعاد و روکش  را عرضه می نماید.

چاپ برچسب لیبل تبلیغاتی

چاپ برچسب لیبل تبلیغاتی

یکی از مهم ترین و پر کاربرد ترین ابزارهای تبلیغاتی چاپ لیبل می باشد،برچسب و لیبل تبلیغاتی بیشتر جهت تبلیغات بر روی بسته بندی، بر روی محصولات چسبانده می شوند. چاپ صوفی بصورت اختصاصی برچسب لیبل تبلیغاتی را تولید می نماید.

چاپ و تولید لیبل

چاپ و تولید لیبل

چاپ صوفی همواره سیاست کلی خود را بر این داشته تا در زمینه طراحی و چاپ لیبل و سایر خدمات چاپی شما نهایت دقت و همکاری را با شما عزیزان داشته باشد که همواره با آسودگی خیال خدمات آنلاین چاپی خود را در اختیار ما قرار دهید.

برچسب لیبل پی وی سی

برچسب لیبل پی وی سی

لیبل پی وی سی(PVC)  یکی از با کیفیت ترین و بادوام ترین برچسب ها می باشد. برچسب های پي وی سی ار جنس پلاستیک هستند و دارای مقاومت بالایی در برابر گرما، عوامل محیطی و كشيدگی و غیر قابل پاره شدن می باشند.چاپ صوفی آماده تولید و چاپ درخواست شماست.

برچسب لیبل متال

برچسب لیبل متال

لیبل متال برچسبی است که از نوعي آلياژ فلز ساخته شده است و به رنگ نقره ای می باشند و مقاومت زيادي دارند و همچنين ضد خش بوده و در مقابل حرارت و شوينده هاي قوي مقاوم مي باشند . بيشترين مصرف اين ليبل ها در لوازم خانگی و لوازم خودرو مي باشد.

چاپ لیبل شیشه ای

چاپ لیبل شیشه ای

لیبل و برچسب شیشه ای یا به اصطلاح ترنسپرنت یکی از پرطرفدارترین انواع لیبل می باشد ، اين لیبل ها بي رنگ بوده و از هر دو طرف، نوشته هاي چاپ روي آن مشخص است.چاپ صوفی این نوع لیبل  را با روکش یووی خاصیت ضد آب و مقاومت برابر خش وتا 5 رنگ چاپ می نماید.